Gra planszowa Koncept Kids: Zwierzaki - aktualna promocja i cena

Koncept Kids: Zwierzaki

Wydawca: Rebel Rok wydania: 2018
Ocena BGG
7,03
z 10
Trudność
1,17
Bardzo lekka
Graczy
2-12
Najlepiej: 4
Wiek
4+
Czas
20'
Ranking BGG
#3025
miejsce

Cena i dostępność Koncept Kids: Zwierzaki

Aktualizacja: 19:29
Najtańsza oferta
strefamtg.pl

strefamtg.pl

Dostępny
koszt dostawy w sklepie
Darmowa od 500,00 zł

81,00zł

DO SKLEPU
Gry Bez Prądu

Gry Bez Prądu

Dostępny
dostawa od 14,99 zł
Darmowa od 500,00 zł

82,95zł

DO SKLEPU
dadada.pl

dadada.pl

dostawa od 4,99 zł
Darmowa od 399,00 zł

84,06zł

DO SKLEPU
Gandalf

Gandalf

dostawa od 8,99 zł
Darmowa od 159,00 zł

91,60zł

DO SKLEPU
Tantis

Tantis

dostawa od 6,99 zł
Darmowa od 249,00 zł

92,09zł

DO SKLEPU
Inbook

Inbook

dostawa od 9,99 zł
Darmowa od 199,00 zł

96,04zł

DO SKLEPU
3kropki

3kropki

Dostępny
dostawa od 13,90 zł

99,99zł

DO SKLEPU
Empik

Empik

Dostępny
dostawa od 10,99 zł
Darmowa od 250,00 zł

99,99zł

DO SKLEPU
Tania Książka

Tania Książka

Dostępny
dostawa od 12,99 zł
Darmowa od 249,00 zł

112,10 zł

101,69zł

-9%
DO SKLEPU
bee.pl

bee.pl

Dostępny
dostawa od 8,99 zł
Darmowa od 199,00 zł

112,10 zł

102,53zł

-9%
DO SKLEPU
Gildia

Gildia

dostawa od 12,99 zł
Darmowa od 299,00 zł

112,10zł

DO SKLEPU
cena z 15.06.2026
Amazon

Amazon

dostawa od 8,99 zł
Darmowa od 65,00 zł

84,20zł

DO SKLEPU
cena z 13.02.2026
Rebel

Rebel

Dostępny
dostawa od 11,00 zł
Darmowa od 250,00 zł

109,95zł

DO SKLEPU
cena z 05.10.2026
Allegro

Allegro

Dostępny
dostawa od 10,99 zł
Darmowa od 45,00 zł

217,70zł

DO SKLEPU

Informacja rynkowa: Serwis PromoPlanszówki.pl jest niezależną porównywarką cenową. Zakup odbywa się bezpośrednio u wybranego sprzedawcy partnerskiego. Zasady zakupów i zwrotów.

Darmowa dostawa w Tania Książka

W sklepie Tania Książka dostawa jest darmowa od 249,00 zł. Ta oferta kosztuje 101,69 zł, więc do darmowej przesyłki brakuje 147,31 zł. Jeśli i tak rozglądasz się za drugą grą, taniej wyjdzie dołożyć ją do tego samego zamówienia — kupując osobno, zapłacisz dwa razy za dostawę.

Powiadomienie o spadku ceny

Nie musisz kupować teraz. Napisz, ile chcesz zapłacić za Koncept Kids: Zwierzaki, a wyślemy Ci jednego maila, gdy cena spadnie do tego poziomu. Teraz najtaniej jest za 81,00 zł.

Wysłaliśmy Ci propozycję 10% poniżej obecnej ceny — możesz wpisać swoją. Wyślemy jeden mail z linkiem potwierdzającym; bez kliknięcia w niego nie wyślemy nic więcej. W każdej wiadomości jest link do rezygnacji jednym kliknięciem.

Monitoring Cen

Analiza trendów rynkowych

30 dni min. 81,00zł
Średnia rynkowa 105,87zł
Dobra okazja TANIEJ O 23%

O grze Koncept Kids: Zwierzaki

Koncept Kids: Zwierzaki to gra dla 2–12 graczy. Partia zajmuje około 20 minut. Gra jest przeznaczona dla graczy od 4 lat. Gra wydana w 2018 roku, wydawca: Rebel. W rankingu BoardGameGeek zajmuje 3 025. miejsce, z oceną 7,0/10 na podstawie 1 346 głosów. Złożoność gry oceniana jest na 1,2/5.

W naszej porównywarce grę znajdziesz w 14 sklepach, w cenach od 81,00 zł do 217,70 zł. Najtaniej wypada strefamtg.pl — 81,00 zł. W tym: 8 ofert dostępnych od razu.

W ciągu ostatnich 30 dni cena tej gry wahała się od 81,00 zł do 217,70 zł. Obecnie najtańsza oferta jest na dolnej granicy tego przedziału, czyli w najniższej cenie z ostatniego miesiąca.

Ceny i dostępność sprawdzamy w sklepach automatycznie, a dane o grze pochodzą z serwisu BoardGameGeek. Nie wystawiamy gier ocen ani opinii — pokazujemy liczby.

Częste pytania o Koncept Kids: Zwierzaki

Ile kosztuje gra Koncept Kids: Zwierzaki?

Obecnie najniższa cena za grę Koncept Kids: Zwierzaki to 81,00 zł. W naszej porównywarce sprawdzisz oferty z 14 sklepów planszówkowych.

Czy Koncept Kids: Zwierzaki to trudna gra?

Złożoność gry Koncept Kids: Zwierzaki jest oceniana na 1.17 w skali 5. Przez graczy określana jest jako gra typu Bardzo lekka.

Dla ilu graczy jest Koncept Kids: Zwierzaki?

Gra przeznaczona jest dla 2-12 osób. Sugerowany minimalny wiek gracza to 4 lat, a średni czas rozgrywki wynosi 20 minut.

Dla kogo będzie idealna gra Koncept Kids: Zwierzaki?

Ze względu na poziom trudności (Bardzo lekka), gra świetnie sprawdzi się jako prezent dla początkujących graczy oraz rodzin.

Wydawnictwo

Inne gry od Rebel

Najlepsza cena
81,00 zł +14.90 zł
ZOBACZ