Gra planszowa Revenant: Rozum i Wiara - aktualna promocja i cena

Revenant: Rozum i Wiara

Wydawca: Portal Games Rok wydania: 2026

Najniższa cena z 10 sklepów

65,90 zł
Ocena BGG
7,91
z 10
Trudność
4,17
Zaawansowana
Graczy
1-4
Najlepiej: 3
Wiek
14+
Czas
90'
Ranking BGG
#2997
miejsce

Cena i dostępność Revenant: Rozum i Wiara

Aktualizacja: 01:43
Najtańsza oferta
Dragoneye

Dragoneye

Dostępny
dostawa od 15,90 zł
Darmowa od 600,00 zł

65,90zł

DO SKLEPU
Aleplanszowki

Aleplanszowki

Dostępny
dostawa od 14,99 zł
Darmowa od 350,00 zł

68,95zł

DO SKLEPU
Gry Bez Prądu

Gry Bez Prądu

Dostępny
dostawa od 14,99 zł
Darmowa od 500,00 zł

68,95zł

DO SKLEPU
dadada.pl

dadada.pl

dostawa od 4,99 zł
Darmowa od 399,00 zł

72,44zł

DO SKLEPU
Mepel

Mepel

Dostępny
dostawa od 12,00 zł
Darmowa od 285,00 zł

74,00zł

DO SKLEPU
Tania Książka

Tania Książka

Dostępny
dostawa od 12,99 zł
Darmowa od 249,00 zł

99,95 zł

86,49zł

-13%
DO SKLEPU
Tantis

Tantis

dostawa od 6,99 zł
Darmowa od 249,00 zł

97,49zł

DO SKLEPU
bee.pl

bee.pl

Dostępny
dostawa od 8,99 zł
Darmowa od 199,00 zł

99,99zł

DO SKLEPU
cena z 06.10.2026
Empik

Empik

Dostępny
dostawa od 10,99 zł
Darmowa od 250,00 zł

137,98 zł

79,99zł

-42% NAJNIŻSZA OD 30 DNI
DO SKLEPU
cena z 15.06.2026
Rebel

Rebel

Przedsprzedaż
dostawa od 11,00 zł
Darmowa od 250,00 zł

89,95zł

ZAMÓW

Informacja rynkowa: Serwis PromoPlanszówki.pl jest niezależną porównywarką cenową. Zakup odbywa się bezpośrednio u wybranego sprzedawcy partnerskiego. Zasady zakupów i zwrotów.

Darmowa dostawa w bee.pl

W sklepie bee.pl dostawa jest darmowa od 199,00 zł. Ta oferta kosztuje 99,99 zł, więc do darmowej przesyłki brakuje 99,01 zł. Jeśli i tak rozglądasz się za drugą grą, taniej wyjdzie dołożyć ją do tego samego zamówienia — kupując osobno, zapłacisz dwa razy za dostawę.

Powiadomienie o spadku ceny

Nie musisz kupować teraz. Napisz, ile chcesz zapłacić za Revenant: Rozum i Wiara, a wyślemy Ci jednego maila, gdy cena spadnie do tego poziomu. Teraz najtaniej jest za 65,90 zł.

Wysłaliśmy Ci propozycję 10% poniżej obecnej ceny — możesz wpisać swoją. Wyślemy jeden mail z linkiem potwierdzającym; bez kliknięcia w niego nie wyślemy nic więcej. W każdej wiadomości jest link do rezygnacji jednym kliknięciem.

Monitoring Cen

Analiza trendów rynkowych

30 dni min. 65,90zł
Średnia rynkowa 83,36zł
Dobra okazja TANIEJ O 17%

O grze Revenant: Rozum i Wiara

Revenant: Rozum i Wiara to gra dla 1–4 graczy. Partia zajmuje od 90 do 120 minut. Gra jest przeznaczona dla graczy od 14 lat. Gra wydana w 2026 roku, wydawca: Portal Games. W rankingu BoardGameGeek zajmuje 2 997. miejsce, z oceną 7,9/10 na podstawie 762 głosów. Złożoność gry oceniana jest na 4,2/5.

W naszej porównywarce grę znajdziesz w 10 sklepach, w cenach od 65,90 zł do 99,99 zł. Najtaniej wypada Dragoneye — 65,90 zł. W tym: 7 ofert dostępnych od razu.

W ciągu ostatnich 30 dni cena tej gry wahała się od 65,90 zł do 133,99 zł. Obecnie najtańsza oferta jest na dolnej granicy tego przedziału, czyli w najniższej cenie z ostatniego miesiąca.

Ceny i dostępność sprawdzamy w sklepach automatycznie, a dane o grze pochodzą z serwisu BoardGameGeek. Nie wystawiamy gier ocen ani opinii — pokazujemy liczby.

Częste pytania o Revenant: Rozum i Wiara

Ile kosztuje gra Revenant: Rozum i Wiara?

Obecnie najniższa cena za grę Revenant: Rozum i Wiara to 65,90 zł. W naszej porównywarce sprawdzisz oferty z 10 sklepów planszówkowych.

Czy Revenant: Rozum i Wiara to trudna gra?

Złożoność gry Revenant: Rozum i Wiara jest oceniana na 4.17 w skali 5. Przez graczy określana jest jako gra typu Zaawansowana.

Dla ilu graczy jest Revenant: Rozum i Wiara?

Gra przeznaczona jest dla 1-4 osób. Sugerowany minimalny wiek gracza to 14 lat, a średni czas rozgrywki wynosi 90 minut.

Dla kogo będzie idealna gra Revenant: Rozum i Wiara?

Jako pozycja o stopniu trudności Zaawansowana, Revenant: Rozum i Wiara wymaga od graczy strategicznego planowania i oferuje dużą głębię rozgrywki. Dużym atutem jest tryb solo, który pozwala cieszyć się rozgrywką w pojedynkę.

Z tej samej serii

Pozostałe z linii Revenant

Najlepsza cena
65,90 zł +15.90 zł
ZOBACZ