Gra planszowa Ruins of Mars - aktualna promocja i cena

Ruins of Mars

Rok wydania: 2021

Ostatnia znana cena

niepotwierdzona w sklepie od 13.02.2026

159,95 zł
Ocena BGG
6,34
z 10
Trudność
2,00
Lekka / średnia
Graczy
1-4
Najlepiej: 1
Wiek
14+
Czas
60'
Ranking BGG
#12997
miejsce

Cena i dostępność Ruins of Mars

Aktualizacja: 04:27
cena z 13.02.2026
Rebel

Rebel

Dostępny
dostawa od 11,00 zł
Darmowa od 250,00 zł

159,95zł

DO SKLEPU

Informacja rynkowa: Serwis PromoPlanszówki.pl jest niezależną porównywarką cenową. Zakup odbywa się bezpośrednio u wybranego sprzedawcy partnerskiego. Zasady zakupów i zwrotów.

Powiadomienie o spadku ceny

Nie musisz kupować teraz. Napisz, ile chcesz zapłacić za Ruins of Mars, a wyślemy Ci jednego maila, gdy cena spadnie do tego poziomu. Teraz najtaniej jest za 159,95 zł.

Wysłaliśmy Ci propozycję 10% poniżej obecnej ceny — możesz wpisać swoją. Wyślemy jeden mail z linkiem potwierdzającym; bez kliknięcia w niego nie wyślemy nic więcej. W każdej wiadomości jest link do rezygnacji jednym kliknięciem.

Monitoring Cen

Analiza trendów rynkowych

30 dni min. 159,95zł
Średnia rynkowa 159,95zł

O grze Ruins of Mars

Ruins of Mars to gra dla 1–4 graczy. Partia zajmuje od 60 do 120 minut. Gra jest przeznaczona dla graczy od 14 lat. Gra wydana w 2021 roku, wydawca: Atheris Games. W rankingu BoardGameGeek zajmuje 12 997. miejsce, z oceną 6,3/10 na podstawie 181 głosów. Złożoność gry oceniana jest na 2,0/5.

W naszej porównywarce grę znajdziesz w 1 sklepie, w cenie 159,95 zł. Najtaniej wypada Rebel — 159,95 zł. W tym: 1 oferta dostępna od razu.

W ciągu ostatnich 30 dni cena tej gry wahała się od 159,95 zł do 159,95 zł. Obecnie najtańsza oferta jest na dolnej granicy tego przedziału, czyli w najniższej cenie z ostatniego miesiąca.

Ceny i dostępność sprawdzamy w sklepach automatycznie, a dane o grze pochodzą z serwisu BoardGameGeek. Nie wystawiamy gier ocen ani opinii — pokazujemy liczby.

Częste pytania o Ruins of Mars

Ile kosztuje gra Ruins of Mars?

Obecnie najniższa cena za grę Ruins of Mars to 159,95 zł. W naszej porównywarce sprawdzisz oferty z 1 sklepów planszówkowych.

Czy Ruins of Mars to trudna gra?

Złożoność gry Ruins of Mars jest oceniana na 2.00 w skali 5. Przez graczy określana jest jako gra typu Lekka / średnia.

Dla ilu graczy jest Ruins of Mars?

Gra przeznaczona jest dla 1-4 osób. Sugerowany minimalny wiek gracza to 14 lat, a średni czas rozgrywki wynosi 60 minut.

Dla kogo będzie idealna gra Ruins of Mars?

Ze względu na poziom trudności (Lekka / średnia), gra świetnie sprawdzi się jako prezent dla początkujących graczy oraz rodzin. Dużym atutem jest tryb solo, który pozwala cieszyć się rozgrywką w pojedynkę.

Odkryj coś nowego

Może Cię zainteresować

Najlepsza cena
159,95 zł +11.00 zł
ZOBACZ