Smoczy Jeźdźcy: Prawdy Wybrane
Najniższa cena z 3 sklepów
Cena i dostępność Smoczy Jeźdźcy: Prawdy Wybrane
Tantis
221,29zł
Informacja rynkowa: Serwis PromoPlanszówki.pl jest niezależną porównywarką cenową. Zakup odbywa się bezpośrednio u wybranego sprzedawcy partnerskiego. Zasady zakupów i zwrotów.
Darmowa dostawa w Aleplanszowki
W sklepie Aleplanszowki dostawa jest darmowa od 350,00 zł. Ta oferta kosztuje 216,95 zł, więc do darmowej przesyłki brakuje 133,05 zł. Jeśli i tak rozglądasz się za drugą grą, taniej wyjdzie dołożyć ją do tego samego zamówienia — kupując osobno, zapłacisz dwa razy za dostawę.
Powiadomienie o spadku ceny
Nie musisz kupować teraz. Napisz, ile chcesz zapłacić za Smoczy Jeźdźcy: Prawdy Wybrane , a wyślemy Ci jednego maila, gdy cena spadnie do tego poziomu. Teraz najtaniej jest za 216,95 zł.
Wysłaliśmy Ci propozycję 10% poniżej obecnej ceny — możesz wpisać swoją. Wyślemy jeden mail z linkiem potwierdzającym; bez kliknięcia w niego nie wyślemy nic więcej. W każdej wiadomości jest link do rezygnacji jednym kliknięciem.
Monitoring Cen
Analiza trendów rynkowych
O grze Smoczy Jeźdźcy: Prawdy Wybrane
Smoczy Jeźdźcy: Prawdy Wybrane to gra dla 2–6 graczy. Gra jest przeznaczona dla graczy od 10 lat.
W naszej porównywarce grę znajdziesz w 3 sklepach, w cenach od 216,95 zł do 259,95 zł. Najtaniej wypada Aleplanszowki — 216,95 zł. W tym: 2 oferty dostępne od razu.
W ciągu ostatnich 30 dni cena tej gry wahała się od 216,95 zł do 259,95 zł. Obecnie najtańsza oferta jest na dolnej granicy tego przedziału, czyli w najniższej cenie z ostatniego miesiąca.
Nie mamy jeszcze danych o tej grze z serwisu BoardGameGeek, więc pokazujemy to, co wiemy: ceny i dostępność w sklepach, które tę grę mają. Nie wystawiamy gier ocen ani opinii.
Częste pytania o Smoczy Jeźdźcy: Prawdy Wybrane
Ile kosztuje gra Smoczy Jeźdźcy: Prawdy Wybrane ?
Obecnie najniższa cena za grę Smoczy Jeźdźcy: Prawdy Wybrane to 216,95 zł. W naszej porównywarce sprawdzisz oferty z 3 sklepów planszówkowych.
Czy Smoczy Jeźdźcy: Prawdy Wybrane to trudna gra?
Złożoność gry Smoczy Jeźdźcy: Prawdy Wybrane jest oceniana na ? w skali 5. Przez graczy określana jest jako gra typu .
Dla ilu graczy jest Smoczy Jeźdźcy: Prawdy Wybrane ?
Gra przeznaczona jest dla 2-6 osób. Sugerowany minimalny wiek gracza to 10 lat, a średni czas rozgrywki wynosi 45 minut.
Dla kogo będzie idealna gra Smoczy Jeźdźcy: Prawdy Wybrane ?
Ze względu na poziom trudności (), gra świetnie sprawdzi się jako prezent dla początkujących graczy oraz rodzin.
Odkryj coś nowego