Gra planszowa Wsiąść do Pociągu Widmo - aktualna promocja i cena

Wsiąść do Pociągu Widmo

Wydawca: Rebel Rok wydania: 2022

Najniższa cena z 13 sklepów

115,90 zł
Ocena BGG
6,79
z 10
Trudność
1,55
Lekka / średnia
Graczy
2-4
Najlepiej: 3
Wiek
6+
Czas
15'
Ranking BGG
#6566
miejsce

Cena i dostępność Wsiąść do Pociągu Widmo

Aktualizacja: 18:06
Najtańsza oferta
Amazon

Amazon

dostawa od 8,99 zł
Darmowa od 65,00 zł

115,90zł

DO SKLEPU
strefamtg.pl

strefamtg.pl

Ostatnie sztuki
koszt dostawy w sklepie
Darmowa od 500,00 zł

118,00zł

DO SKLEPU
Gry Bez Prądu

Gry Bez Prądu

Dostępny
dostawa od 14,99 zł
Darmowa od 500,00 zł

119,95zł

DO SKLEPU
Aleplanszowki

Aleplanszowki

Dostępny
dostawa od 14,99 zł
Darmowa od 350,00 zł

120,95zł

DO SKLEPU
Empik

Empik

Dostępny
dostawa od 10,99 zł
Darmowa od 250,00 zł

121,16zł

DO SKLEPU
Gandalf

Gandalf

dostawa od 8,99 zł
Darmowa od 159,00 zł

133,84zł

DO SKLEPU
Tania Książka

Tania Książka

dostawa od 12,99 zł
Darmowa od 249,00 zł

133,84zł

DO SKLEPU
Tantis

Tantis

dostawa od 6,99 zł
Darmowa od 249,00 zł

133,96zł

DO SKLEPU
Gildia

Gildia

dostawa od 12,99 zł
Darmowa od 299,00 zł

138,63zł

DO SKLEPU
3kropki

3kropki

Dostępny
dostawa od 13,90 zł

139,22zł

DO SKLEPU
bee.pl

bee.pl

Niedostępny
dostawa od 8,99 zł
Darmowa od 199,00 zł

163,08 zł

140,31zł

-14%
DO SKLEPU
cena z 05.10.2026
Allegro

Allegro

Dostępny
dostawa od 10,99 zł
Darmowa od 45,00 zł

125,60zł

NAJNIŻSZA OD 30 DNI
DO SKLEPU
cena z 13.02.2026
Rebel

Rebel

Dostępny
dostawa od 11,00 zł
Darmowa od 250,00 zł

159,95zł

DO SKLEPU

Informacja rynkowa: Serwis PromoPlanszówki.pl jest niezależną porównywarką cenową. Zakup odbywa się bezpośrednio u wybranego sprzedawcy partnerskiego. Zasady zakupów i zwrotów.

Darmowa dostawa w Empik

W sklepie Empik dostawa jest darmowa od 250,00 zł. Ta oferta kosztuje 121,16 zł, więc do darmowej przesyłki brakuje 128,84 zł. Jeśli i tak rozglądasz się za drugą grą, taniej wyjdzie dołożyć ją do tego samego zamówienia — kupując osobno, zapłacisz dwa razy za dostawę.

Powiadomienie o spadku ceny

Nie musisz kupować teraz. Napisz, ile chcesz zapłacić za Wsiąść do Pociągu Widmo, a wyślemy Ci jednego maila, gdy cena spadnie do tego poziomu. Teraz najtaniej jest za 115,90 zł.

Wysłaliśmy Ci propozycję 10% poniżej obecnej ceny — możesz wpisać swoją. Wyślemy jeden mail z linkiem potwierdzającym; bez kliknięcia w niego nie wyślemy nic więcej. W każdej wiadomości jest link do rezygnacji jednym kliknięciem.

Monitoring Cen

Analiza trendów rynkowych

30 dni min. 115,90zł
Średnia rynkowa 134,75zł
Dobra okazja TANIEJ O 12%

O grze Wsiąść do Pociągu Widmo

Wsiąść do Pociągu Widmo to gra dla 2–4 graczy. Partia zajmuje od 15 do 30 minut. Gra jest przeznaczona dla graczy od 6 lat. Gra wydana w 2022 roku, wydawca: Rebel. W rankingu BoardGameGeek zajmuje 6 566. miejsce, z oceną 6,8/10 na podstawie 448 głosów. Złożoność gry oceniana jest na 1,6/5.

W naszej porównywarce grę znajdziesz w 13 sklepach, w cenach od 115,90 zł do 159,95 zł. Najtaniej wypada Amazon — 115,90 zł. W tym: 6 ofert dostępnych od razu, 1 oferta na ostatnich sztukach, 1 oferta chwilowo niedostępna.

W ciągu ostatnich 30 dni cena tej gry wahała się od 115,90 zł do 202,49 zł. Obecnie najtańsza oferta jest na dolnej granicy tego przedziału, czyli w najniższej cenie z ostatniego miesiąca.

Ceny i dostępność sprawdzamy w sklepach automatycznie, a dane o grze pochodzą z serwisu BoardGameGeek. Nie wystawiamy gier ocen ani opinii — pokazujemy liczby.

Częste pytania o Wsiąść do Pociągu Widmo

Ile kosztuje gra Wsiąść do Pociągu Widmo?

Obecnie najniższa cena za grę Wsiąść do Pociągu Widmo to 115,90 zł. W naszej porównywarce sprawdzisz oferty z 13 sklepów planszówkowych.

Czy Wsiąść do Pociągu Widmo to trudna gra?

Złożoność gry Wsiąść do Pociągu Widmo jest oceniana na 1.55 w skali 5. Przez graczy określana jest jako gra typu Lekka / średnia.

Dla ilu graczy jest Wsiąść do Pociągu Widmo?

Gra przeznaczona jest dla 2-4 osób. Sugerowany minimalny wiek gracza to 6 lat, a średni czas rozgrywki wynosi 15 minut.

Dla kogo będzie idealna gra Wsiąść do Pociągu Widmo?

Ze względu na poziom trudności (Lekka / średnia), gra świetnie sprawdzi się jako prezent dla początkujących graczy oraz rodzin.

Wydawnictwo

Inne gry od Rebel

Najlepsza cena
115,90 zł Darmowa dostawa
ZOBACZ